„Jau 15 metų dirbame kasdien augdami!”

Moderniu nuosavu transporto parku gabename krovinius įvairiais maršrutais visoje Europoje. Bendraudami tiesiogiai su krovinio vežėjais be tarpininkų, Jūs sutaupysite ne tik savo pinigus bei laiką, bet visada turėsite tikslią informaciją apie Jūsų krovinio judėjimą ir pristatymo terminus!

„Lietuvos transportavimo verslo aplinka pakankamai sudėtinga ir dinamiška. Jos pokyčių išbandymus išlaiko tik stipriausios ir lanksčiausios kompanijos. Išgyvenę įvairius sunkmečius tapome brandesni, išmokome greičiau ir efektyviau spęsti problemas, optimizuoti sąnaudas.

Jau 15 metų dirbame kasdien augdami. Praplėtėme ne tik transporto parką, bet ir teikiamų paslaugų kokybės sampratą - investuodami į mokymus, teikdami kompleksines paslaugas. Šiandien Jums galime drąsiai sakyti, jog mūsų kompanija pajėgi įgyvendinti net ir pačius sudėtingiausius Jūsų užsakymus, kurie mūsų kolektyvui jau tapo kasdieniniu darbu. Džiaugiamės ir kartu didžiuojamės, kad mūsų komandai puikiai sekasi išlaikyti konkurencinį pranašumą ir būti patikimais Jūsų verslo partneriais.“

Vizija, kuri įkvepia

Žingsnis po žingsnio, su tvaria socialine atsakomybe, moderniausiomis technologijomis, nuolat augančia kompetencija būti darnia ir pažangia logistikos paslaugas teikiančia kompanija.

Vadovaujamės sekančiomis vertybėmis:

1. Profesionalumas;

2. Atsakomybė;

3. Komandiškumas;

4. Supratingumas.

Dirbame klientui

Nieko nėra vertingesnio už ilgalaikį bendradarbiavimą. Tą pasiekti mums padeda profesionalus dėmesys klientui. Pirmiausia mes siekiame išsiaiškinti individualius kliento poreikius, ir tik tada siūlome racionaliausius sprendimus.

Dirbame operatyviai

Pagrindas dirbant transporto srityje yra greita orientacija ir valdymas, todėl nedelsiant priimame sprendimus, operatyviai pateikiame atsakymus ir profesionaliai organizuojame darbus.

Dirbame pažangiai

Siekiame, kad mūsų darbo priemonės būtų pačios moderniausios. Prižiūrime ir nuolat atnaujiname transporto parką, keliame darbuotojų kvalifikaciją.

Dirbame atsakingai

Esame atsakingi ne tik už prisiimtus pažadus savo Klientams, bet ir už socialinę, ekonominę bei ekologinę aplinką. Siekiame kryptingos atsakomybes vystymo politikos.

Misija, kuri įpareigoja

Su patirties ir kompetencijos bagažu sklandžiai įgyvendinti visus įsipareigojimus duotus Klientui.


Kokybės politika

Paslaugų kokybės siekiame:

– Vykdydami įsipareigojimus Klientams;
– Skatindami darbuotojų norą tobulėti;
– Ugdydami darbuotojų asmeninę atsakomybę;
– Vertindami darbuotojų iniciatyvas ir gebėjimus;
– Skirdami ypatingą dėmesį vidinei ir išorinei komunikacijai;
– Moderniu transportu ir inovatyviomis technologijos;
– Matuodami ir analizuodami vykdomos veiklos procesus bei užtikrindami nuolatinį veiklos gerinimą.

Jūs – mūsų Klientai – skatinate mus nuolat augti ir tobulėti!

Norime pasidžiaugti ir pasidalinti žinia, kad mūsų įmonei išduotas ISO 9001:2015 sertifikatas!

Vertiname Jus - kiekvieną savo klientą, skiriame ypatingą dėmesį Jūsų reikalavimų ir poreikių identifikavimui, ir įgyvendinimui bei pasitenkinimui didinti.

Paslaugų kokybė, orientuota į klientą, yra mums labai svarbi. Tikimės, kad ISO 9001:2015 standarto įdiegimas patvirtina, kad esame patikima Jūsų tarptautinių pervežimų partnerė.

Norime pasidžiaugti ir pasidalinti žinia, kad mūsų įmonei išduotas ISO 28000:2007 / LST ISO 28000:2009 sertifikatas!

Vertiname Jus - kiekvieną savo klientą, skiriame ypatingą dėmesį Jūsų reikalavimų ir poreikių identifikavimui, ir įgyvendinimui bei pasitenkinimui didinti.

Paslaugų kokybė, orientuota į klientą, yra mums labai svarbi. Tikimės, kad ISO 28000:2007 / LST ISO 28000:2009 standarto įdiegimas patvirtina, kad esame patikima Jūsų tarptautinių pervežimų partnerė.