Nuolat augantis transporto parkas, netoli 300 nuosavų transporto priemonių!

Transporto parko pasiūla leidžia patenkinti didelę užsakymų įvairovę. Mums priklauso daugiau kaip šimtas šiuolaikinių Mercedes Benz, MAN, DAF,VOLVO markės vilkikų.

Mūsų darbo tikslas, kad kroviniai į pristatymo vietą būtų nugabenti nepažeisti ir tokiomis transporto priemonėmis, kurios jam būtų tinkamiausios pagal jų eksploatacijos sąlygas ir krovos būdus.

Tentinės puspriekabės

talpa 90 m3

Užuolaidinės arba vadinamosios tentinės puspriekabės yra vienos iš populiariausių, taip pat jos yra laikomos vienomis patogiausių. Kai užuolaida patraukiama į vieną ar kitą šoną, sunkvežimis greičiau pakraunamas.

Šaldytuvai

talpa 86 m3

Puspriekabėmis-šaldytuvais skubiai ir kokybiškai pervežame greitai gendančias prekes – daržoves, gėles, vaisius, mėsos, įvairius pieno ir kitus produktus.

Puspriekabėse – šaldytuvuose veikia THERMO KING šaldymo agregatai, o maisto produktų gabenimo sąlygos kontroliuojamos sumontuota temperatūrinio režimo sekimo įranga.

Juose telpa 33 europaletės, palaikoma temperatūra nuo -25 C iki +25 C. Turime dviaukščių, dvejų kamerų šaldytuvų. Puspriekabėse-šaldytuvuose įmontuoti termografai, kurie leidžia kontroliuoti krovinio temperatūrą viso pervežimo metu.

COIL ir MEGA priekabos

COIL talpa 92 m3

MEGA talpa 100 m3

COIL priekabomis organizuojame metalo rulonų ir standartinių krovinių pervežimus. MEGA Liner priekabos skirtos aukštesnių ir standartinių krovinių pervežimui.

Transporto priemonių aprūpinimas