UAB „Rosteka“ tradicija – Rudens kelionė

Tradicijos – įmonės kultūros dalis. Jau ketverius metus iš eilės UAB „Rosteka“ kolektyvas kasmet laikosi rudens tradicijos – kartu vykti į Rudens kelionę. Mūsų tikslas – pažinti savo kraštą, didinti darbuotojų įsitraukimą ir stiprinti komandinę dvasią.

2018 m. spalio 13 d. keliavome Druskininkų kryptimi. Pakeliui į Druskininkus aplankėme Merkinės piramidę, Grūto parką, Tautodailininko Antano Česnulio sodybą – muziejų – parką, vykome į šakočių, sūrių ir trauktinių degustaciją restorane „Romnesa“. Pėsčiomis vaikščiojome po Druskininkų miestą, Dineikos sveikatingumo parką, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muziejų. Vakarą praleidome su gyvo garso grupe „Kitava“ ir lietuvių liaudies šokiais.

2017 m. spalio 10 d. keliavome Telšių – Plungės kryptimi. Telšiuose aplankėme Šv. Antano Paduviečio katedrą, senamiestį ir Žemaičių muziejų „Alka“. Plungės rajone vykome į žymųjį Šaltojo karo muziejų ir Plungės dvaro sodybą – Oginskio rūmus.

2016 m. spalio 8 – 9d. Kelionė „Panemunės pilys ir piliakalniai“. Ekskursijų metu aplankėme Palemono kalną, Piliavietę Veliuonoje, Archeologinių piliakalnių kompleksą, Gedimino kapo piliakalnį su LDK kunigaikščio Gedimino paminklu, Pilies (Ramybės) kalno piliakalnį su aukuru deivei Velionei, apžvalgos aikštelę, Veliuonos dvaro rūmus, Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią, Veliuonos senamiesčio centrą, Raudonės pilį, Panemunės pilį ir parką, Šilinės smuklę, Gelgaudiškio dvarą ir parką, Vaiguvos upę-gatvę, Šventaduobę ir Mergelės Marijos Vardo bažnyčią Ploksčiuose.

2015 m. spalio 10 – 11 d. Kelionė į Anykščius. Ekskursijos į Siauruko muziejų, Angelų muziejų, Bažnyčios apžvalgos aikštelę, Puntuko akmenį – Lajų taką, Laimės žiburį, Apžvalgos bokštą prie Rubikių ežero, Arklio muziejų, A. Baranausko klėtelę – A. Vienuolio memorialinį muziejų, Anykščių vyno degustaciją.

2014m. rugsėjo 27-28 d. Kelionė į Biržus. Ekskursija į Karvės olą, į Kirkilų karstinius ežerėlius, Biržų alaus daryklą, Biržų pilį, Astravo rūmus ir Širvėnos ežero tiltą.